piątek

Kocham Cie


O autorze


Pisarz chrześcijański i ewangelista. Od 1961 roku przeprowadził ponad 27 tys. wykładów dla ponad 25 milionów ludzi w 125 krajach. Ojcowska miłość, Biblia właściwych wyborów, Zadziwiający wpływ tatusia. Josh i jego żona, Dottie, są małżeństwem od ponad 40 lat i mają czwórkę wspaniałych dzieci oraz dziesięcioro wnucząt.


O książce 


Zbliżają się walentynki, ale nie którym osobom ciężko powiedzieć te dwa wyrazy, które wyznają miłość. Z Początku póki się poznajemy często sobie to mówimy. Zbiegiem czasu coraz rzadziej, a później wcale. Dzięki tej książce nauczymy się jak wyznawać sobie miłość nawet po kilkunastu latach ślubu. W poradniku tym odkryjemy praktyczne sposoby wyrażania miłości w małżeństwie. Książka ta naciska na wątek religijny . Głównymi postanowieniami w małżeństwie jakie powinniśmy zrobić są:

- oddanie Bogu pierwszeństwa w swoim życiu
- dbanie o to by wasza miłość była świeża i żywa
- szybkie rozwiązywanie konfliktów
- uczenie się sztuki porozumiewania
- uważne słuchanie
- bycie wspaniałym kochankiem

Jak spełnimy te podpunkty to sukces mamy murowany. Jest wiele małżeństw, które się rozpadają, bo nie umieją wyznać miłość, nie umieją konfliktów rozwiązać. Dzięki tej książce mamy możliwość uniknąć tego faktu z naszego życia. uczmy się kochać. Miłość jest piękna i trzeba ją pielęgnować przez całe życia, a nie tyko w czasach przedmałżeńskich. Autor książka McDowell przekazał w poradniku wszystko to niezbędne by małżeństwo było szczęśliwe.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz