środa

Ludzka Twarz IzraelaDziś postanowiłam opisać książkę jaką dostałam od Koinonia pt"ludzka twarz Izraela" autora Estera Wieja.

O autorce

Od kilku lat Estera Wieja prowadzi blog „Dziedzictwo pokoju” dotyczący faktów i przebiegu różnych wydarzeń w Izraelu. Estera mieszka i pracuje w Jerozolimie, w Międzynarodowej Chrześcijańskiej Ambasadzie (ICEJ), w dziale Mediów, jako pisarz i dziennikarz. Jej zaangażowanie jest pomostem łączącym Polskę i Izrael, gdyż jednocześnie jest zaangażowana w działania Misji Polska-Izrael

O książce

Literatura ta opowiada o różnorodności społeczności. Historie opisane w książce są wzięte z życia. Na całym świecie Izrael wzbudza wielkie emocje. Kim są ludzie tam mieszkający. W tej książce dowiemy się prawdy. Książka ta zawiera zbiór informacji oraz przemyśleń na temat samego kraju.Izrael opisany w książce ukazuje prawdziwy jego wizerunek w przeciwieństwie do tego co wiemy z przewodników. Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki naprawdę jest Izrael to warto przeczytać tą książkę i przekonać się, że też tam mieszkają ludzie. Kim oni są dowiemy się właśnie z tej literatury .


Dane szczegółowe książkiOkładka:Miękka
Język:polski
Liczba stron:176
ISBN:9788364489297

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz