środa

Opowieści babci


Opowieści babci historie rodzinne dla wnuków jest to piękna książka dla naszych pociech, które w każdej chwili mogą zebrać informację o swoich babciach (jej rodzinach). Co babcia lubi, czego nie? jaka była mama babci? jaki był babci dziadek ? Na te wiele innych ciekawych pytań nasze babcie moją możliwość odpowiedzenia oraz zapisania odpowiedzi w księdze. Książka ta jest idealną księgą wspomnień. 


Dzięki niej nasza historia rodzinna nie zginie, a z pewnością przy zapisywaniu wspomnień nie jedna babcia się wzruszy. Wiadomo, że wspomnienia są te dobre i te złe. Każdy o tych powinien zapomnieć i zapisać tylko te które najmilej wspomina. 


Z pewnością ten album będzie czytało nie jedno pokolenie i wiele lat możemy wspominać, ponieważ książka posiada twardą okładkę i tak szybko się nie zniszczy. Autorzy książki o wszystkim pomyśleli o staranności wykonania poprzez trwałość jak i również po samą historię jaką możemy mieć zapisaną w albumie. Wiele z nas już swoich babć nie pamięta, a dzięki takim książkom dowiemy się jakie one były i przypomnimy sobie w każdej chwili czytając wspomnienia, że nasze babcie bardzo nas kochały.


Książkę możemy zakupić na DADADA . Przekonaj się samemu jak się ta historia skończy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz