środa

Player One
Kto słyszał o nowym filmie reżyserii Stevena Spileberga pt " Player One "? Pewnie już każdy, ale dziś mam do dyspozycji książkę właśnie pod tym tytułem.

Ernset Cline
W książce tej akcja rozgrywa się w roku 2045, dzięki czemu mamy możliwość wraz z bohaterami przenieść się do przyszłości gdzie skończyły się zasoby ropy i panuje głód, bieda i choroba. Cała książka polega na znalezieniu Miedzianego klucza, który schował multimiliarder Jamess Halliday. I tu się gra zaczyna, kto znajdzie klucz odziedziczy jego majątek i przejmie kontrolę nad grą.Wiele osób próbowało znaleźć ten cenny skarb, ale nikomu do tej pory się nie udało i tu zaczyna się rywalizacja. Tą książkę można porównać do znanego nam filmu wyścig szczurów. Tylko w tym jest różnica, że tu walka toczy się nawet o własne życie, żeby wygrać rywale nawet posuną się do morderstwa. 

Książka jest napisana zrozumiałym językiem dla każdego. I bez problemu ją przeczytamy od początku do końca. Kto ją pierwszy raz weźmie w rękę będzie miał ciężko oderwać się od rzeczywistości i z pewnością tak szybko nie wypuszczą ją z rąk. Opowieść ta jest w miękkej okładce i zawiera aż 501 stron.

Książkę tę oraz wiele innych możemy zakupić na stronie Dadada.pl
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz