środa

Piotruś Pan i Wendy

Kto nie zna z dzieciństwa tytułowego Piotrusia Pana. I te starsze pokolenie i młodsze z pewnością pamięta jak Piotruś Pan fruwał i walczył z kapitanem hakiem.Znajdzie się również dzwoneczek, a cała historia będzie rozgrywała się w Nibylandii.Książka jest napisana takim językiem, żeby każda nasza pociecha mogła bez problemu samo przeczytać ze zrozumieniem.
Znajdą się również ilustracje, ale czarnobiałe, które dają książce charakteru, ponieważ wszystkie ilustracje są tak namalowane jakby były ołówkiem rysowane. 
Książka ta jest nowym, ilustrowanym wydaniem klasyki lektur szkolnych, z pewnością każdy z nas poczuje się jak dziecko i przeniesie się w świat niezwykłych przygód i wspaniałej rozrywki. Wszelkie informacje o książce, kto wykonał przekład, ilustracje itd. znajdziemy zaraz na początku.
Autor James Matthew Barrie kształcił się w Glasgow, a potem na Uniwersytecie w Edynburgu W 1911 roku na podstawie sztuki Piotruś Pan Barrie napisał powieść Piotruś Pan i Wendy – to właśnie jest to klasyczne dzieło, które frapuje do dziś dzieci i dorosłych całego świata i które przyniosło mu nieśmiertelną sławę.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz