piątek

Produkty Mambaby


Mam okazję zaprezentować wam wyprawkę jaką dostałam od Mambaby. Dziś opiszę ogólnikowo, ale wkrótce jak się brzdąc urodzi będą testy produktów wraz z opinią na ich temat na moim blogu. A to już za miesiąc;)


Bardzo przydatna rzecz w trakcie podróży. Jest to pojemniczek na 3 porcje mleka. Już mamy odmierzone i nie musimy się martwić i w trakcie podróży się męczyć z odmierzaniem odpowiedniej ilość mleka.


Butelka antykolkowa MAM Anti-Colic 160 ml 0+miesięcy

Najważniejsze dla dziecka jest odpowiednio dobrana butelka. Mamy wiele butelek na rynku , ale ciężko wybrać tą która by spełniała wszelkie oczekiwania. Natomiast prezentowana butelka posiada wszelkie właściwości jakie powinna mieć butelka. Czyli jest antykolkowa, posiada funkcję odpowietrzania, smoczek wykonany z jedwabistego silikonu, łatwość w czyszczenia poprzez zastosowaniu drugiego otworu.


Smoczek dla niemowląt MAM Start 0-2 miesięcy

Wiadomo jak smoczki się szybko zużywają. Dzięki zastosowaniu specjalnego przepływowi powietrza zapobiega powstawaniu podrażnień. Smoczek jest inny od tradycyjnych, ponieważ zawiera małe kółko miejsca do zaczepienia dzięki czemu nie przeszkadza dziecku. Z tego względu trzeba zamówić specjalny klips, który opisany jest poniżej.


Klips do smoczka MAM Clip 0+ miesięcy

Klips jest przeznaczony do smoczków Mam. długość jest dopasowana do potrzeb dziecka. Oprócz smoczków możemy zaczepić gryzaczki oraz male zabawki.


Balsam przeciwko kleszczom i komarom 18ml wersja kieszonkowa

Z tego względu gdyż rodzę w okresie letnim , to z pewnością preparat ten się przyda. jest on przeznaczony dla kobiet w ciąży i dzieciom od 2 roku życia. Idąc na spacer zawsze mogę go ze sobą zabrać. 

Już po pierwszych testach powstaną posty szczegółowe produktów . Brak komentarzy:

Prześlij komentarz