wtorek

SkorpionKto nie lubi dobrej książki kryminalnej? Chyba takiej osoby nie ma, ale znaleźć dobry kryminał jest ciężko, a tu autor wychodzi nam naprzeciw i o to powstała książka pt " Skorpion". Opowiada ona o Pawle Tuchlinie pseudonim "Skorpion" jest on z jednym najbardziej krwawych seryjnych morderców w Polsce.Książka ta nie jest typowym kryminałem , ale jest dokumentem napisanym przez dziennikarza, który śledził cały los mordercy. Od pierwszego jego zatrzymania po kare śmierci. Książka jest na faktach udokumentowana fotografiami z dowodów zbrodni. 
Książkę bardzo fajnie się czyta z pełnym zaangażowaniem. Strona po stronie coraz bardziej nas wciąga. Znajdziemy tam wiele szczegółów dotyczącej samego skorpiona. 
Po okładce nie jeden mógłby się pomylić, że to jakiś horror, ale można rzec, że się nie pomylił, ponieważ fakty jakie są ujawnione w książce to naprawdę istny horror. 
Autor Krzysztof Wójcik jest jednym z najlepszych polskich dziennikarz śledczych. 
Dwukrotny laureat nagrody Grand Press oraz dwukrotnie nominowany do nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego, a także laureat „Złotego Notesu” Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich za całokształt pracy reporterskiej.

Książkę tę oraz wiele innych możemy zakupić na stronie Dadada.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz