środa

Moskinto guard
Wiadomo jak groźne mogą być kleszcze, komary. Dużo słyszymy z telewizji zabezpieczajmy się przed kleszczami, ale jak to zrobić? Dziś mam okazję zaprezentować moskinto guard , który zapewni nam pełną ochronę przeciw uciążliwym komarom, kleszczom i meszkom. Produkt ten jest w postaci balsamu dzięki czemu łatwo się nakłada oraz bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów.Produkt ten działa, aż do 8 godzin na komary i do 4 godzin na kleszcze. W tym czasie nie trzeba nakładać dodatkowej warstwy.Wiele produktów tego typu posiada nieprzyjemny zapach, w tym przypadku jest wręcz przeciwnie posiada przyjemny zapach.Produkt ten jest wręcz zalecany dla kobiet w ciąży ponieważ oparty jest na ikardynie.
Dzięki zastosowaniu balsamu, a nie sprayu mamy z pewnością wyłaniające się dwa plusy. Pierwszy z nich jest fakt, że spray w trakcie rozpylania trafia również w powietrze przez co tracimy dużo produktu, a mianowicie drugim plusem jest bezpieczne stosowanie u dzieci, ponieważ dziecko nie dusi się jak bywa w sprayach. W Polsce (zgodnie z rejestracją kraju) Moskinto można stosować u dzieci powyżej 2 roku życia, ale w USA dopuszczalny jest już od 6 miesiąca.  Produkt ten posiada dwie formy opakowania kieszonkowa jak i również w formie butelce.W ofercie znajdziemy również plastry na ukąszenia. 
Do dyspozycji mam formę kieszonkową dzięki czemu mogę ją zabrać wszędzie ze sobą. Zmieści się w każdej kobiecej torebce czy też w męskiej kieszeni;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz