środa

Nelko AtopicWyprawka niemowlaka


Dzięki Nelko Atopic mam dziś okazję zaprezentować wam wyprawkę dla niemowlaka. Wszystkie ciuszki wykonane są 100% organicznej bawełny. Są one hipoalergiczne oraz jak sama nazwa wskazuje przystosowane są do atopowego zapalenia skóry. Ubranka te pozbawione są wszelkich elementów, które by podrażniały skórę naszej pociechy. Ze względu gdyż już jestem na ostatnich nogach tzn. w 9 miesiącu z pewnością ciuszki mi się bardzo przydadzą, a że ciuszki są przeznaczone na atopowe zapalenie skóry to w niczym nie przeszkadza, każde dziecko może je nosić;) 


A o to co mam do dyspozycji:


1. Czapeczka kąpielowa jest wykonana w 100% bawełny organicznej w kolorze naturalnym ( niebarwiona i niewybielana) Dzięki czemu mamy pewność, że nie uczuli naszą latorośl.


czapeczka


2. Rękawiczki niedrapki Są bardzo przydatne ze względu jak nasze dziecko dostanie uczulenia np. na pokarm i wyskoczyłyby swędzące krostki to nie ma możliwości podrapania się. 


Rękawiczki niedrapki


3. Pajacyk wykonany jest z miękkiej 100% bawełny organicznej. Produkt ten nie jest barwiony ani wybielany, jest w kolorze naturalnym  dzięki czemu nie uczula nasze dziecko.
4. Półśpiochy wykonane są 100 % organicznej bawełny w kolorze naturalnym . Posiadają delikatny ściągacz dzięki czemu nie uwierają brzuszka.


Półśpiochy


5.  Body rozpinane z krótkim rękawkiem Są rozpinane na całości dzięki czemu są łatwe do zakładania.Zaczepy są hipoalergiczne.
6. Body rozpinane z długim rękawkiem Są rozpinane na całości dzięki czemu są łatwe do zakładania.Zaczepy są hipoalergiczne.
Jak widzimy wszystkie zaprezentowane przeze mnie produkty są hipoalergiczne, wykonane w 100 % bawełny organicznej oraz są nie barwioną ani nie są wybielane. Dzięki czemu takie ubranka może nosić każda pociecha. Ja wybrałam ubranka w rozmiarze 56 z wiadomych przyczyn;) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz