piątek

Naname - wyprawka dla niemowlaka


Dziś mam okazję zaprezentować paczkę jaką dostałam od firmy Nameme. Co kryje ten tajemniczy pakunek? mianowicie jest to pościel do łóżeczka dziecięcego. Z pewnością mi się przyda, bo jestem już na ostatnich nogach;) Co mam na myśli? Mianowicie już niedługo na świat przyjdzie dodatkowy członek rodziny i trzeba urządzić pokój dziecięcy i zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy. Pościel jest czarno biała i posiada wzór w misie.
Dużym plusem jest fakt, że wykonana jest w 100% bawełny, przez dziecko się nie poci i jest bezpieczne dla naszego maluszka nawet w pierwszych dniach jego życia;).W zestawie znajdziemy poszewkę na kołdrę (90x120cm) jak i na poduszkę (40x60).
Zarówno zastosowane tkaniny, jak i barwniki posiadają certyfikaty OEKO – TEX 100 w najwyższej klasie I.Więc są całkowicie bezpieczne dla naszych pociech. Do wyboru jest kilka wzorów, ja wybrałam motyw z misiami.
Taką pościel możemy zaopatrzyć własny pokój dziecięcy lub też kupić jako prezent na wyprawkę dla nowo upieczonej mamy. Z pewnością nie jedna osoba ucieszy się z takiego prezentu, ponieważ większość przychodząc na pierwsze odwiedziny dziecka kupuje ubranka , a pościeli mało kto. Wiadomo, że trzeba mieć zmienną pościel . 
Jak widzimy firma nameme postarała się o każdy szczegół dbając o bezpieczeństwo i wygodę naszej pociechy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz