wtorek

Pierniki idealne na prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla najbliższej osoby, a może pierniki? Zwykłe pierniki na prezent? Oczywiście ze nie są to najzwyklejsze pierniki jakby się zdawało.Czy ktoś zna Piernikowego ludka ze Shreka.Mianowicie i takiego możemy kupić.
Taki ludek nada się zarówno dla dzieci na prezent jak i również dla dorosłych.Jeśli chcemy zrobić prezent dla swojej mamy jest taka możliwość.Piernikowe serduszko idealnie się nada.
Czy to na święta, czy na urodziny każda okazja będzie dobra, żeby dodać coś słodkiego do prezentu.Mogą to być pierniki w postaci kostki żurawinowej 
Jak widzimy wszystko jest pięknie zapakowane w wstążeczkę. Tak samo pierniki Starotoruńskie. Są nie dość że ładnie zapakowane to i smaczne z migdałem na środku.
Ostatnim, a zarazem najciekawszym produktem są Kawusie. Są to pierniki w dwóch rodzajach jedne oblane do połowy czekoladą a drugie obsypane płatkami migdałów
Czy to nie jest fajny prezencik? Wszystkie pierniki są ręcznie wykonane przez co dodają im charakteru. Pierniki, także możemy zrobić spersonalizowane. Dzięki czemu możemy mieć dowolny tekst lub wzór, który sobie zażyczymy. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz