niedziela

Spersonalizowane prezenty


Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz, żeby obdarowany był mile zaskoczony? Dobrze trafiłeś te produkty ucieszą nie jednego solenizanta. Dziś mam okazję zaprezentować wam dwa ciekawe produkty. Pierwszym z nich jest zegarek
Jest on lekki wykonany ze skóry z elementami drewnianymi. Czyli całkowicie naturalny produkt;) Z tyłu zegarka znajdziemy grawer. Możemy wygrawerować każdy napis jaki sobie zażyczymy. Ja postanowiłam taki zegarek dać mojemu synowi dlatego na nim widnieje imię Mateusz.
Następnym produktem jest portfel, także posiada grawer. Na tym produkcie postanowiłam dodać imię męża, bo to dla niego ten prezent jest przeznaczony.
Portfel jest wykonany ze skóry i posiada przegródkę zarówno na grube i drobne pieniądze. Jak i również miejsce na karty bankowe. Wiadomo, że żyjemy w erze plastykowych pieniędzy dlatego ten element jest bardzo ważny.
W ofercie sklepu znajdziemy wiele ciekawych produktów idealnie nadających się na prezent. Nie tylko dla niego, ale również dla dziecka czy też dla kobiety.Personalized Cart

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz