wtorek

Kokon


Cóż się kryję pod tą tajemniczą nazwą ? Mianowicie jest to niezbędny element dla noworodka od pierwszych dni życia. Przekonałam się sama używając go do mojego nowo narodzonego synka. W kokonie  możemy bezpiecznie ułożyć naszą pociechę bez zbędnych zmartwień, że coś mu się stanie. Wiadomo, że mamy w pierwszych dniach dziecka "panikują" jak mają układać dziecko, pielęgnować, trzymać itd. , żeby dziecku nic się nie stało, dlatego takie gadżety są bardzo pomocne dla nas.Taki gadżet z pewnością w nie jednej chwili zastąpi nam łóżeczko, układając dziecko blisko siebie, Wiadomo więź matki z dzieckiem jest najważniejsza. Używając go możemy mieć zawsze dziecko blisko siebie, a zarazem zrobić porządki domowe czy też ugotować obiad. Posiada on prześliczne wzory i możemy go wykorzystać w różnych sytuacjach:


  • podczas snu możesz położyć dziecko w kokonie na łóżku sypialnianym i maja pewność, że dziecko nie spadnie z łóżka,
  • podczas podróży możesz zabrać ze sobą gniazdko dla niemowlaka przywiązanego do zapachu domu i swojego miejsca spało beztrosko w innym miejscu,
  • podczas przebywania w salonie można dziecko ułożyć na kanapie nie martwiąc się o to, że się przekręci spadnie na podłogę.


Dużym plusem jest sam fakt jego wykonania, ponieważ wykonany jest z  bezpiecznej pianki poliuretanowej, która dostosowuje się do ciała naszej pociechy.Sam kokon jest miękki i przytulny dzięki nasze dziecko będzie się czuło jak u mamusi brzuszku. Ten gadżet jest niezbędny w każdym domu gdzie się pojawiło nowe życie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz