piątek

Grupa Licytacji Zabawek TOYBID.

Czas świąt często ma odzwierciedlenie w godzinach spędzonych na zakupach w centrach handlowych gdzie poszukujemy idealnego prezentu dla naszych najbliższych. Panujące tam kolejki i tłumy ludzi skłaniają nas często do zrobienia zakupów w internecie, wachlarz możliwości i wybór produktów z pozycji wygodnej kanapy w swoim domu jest dla nas dużo wygodniejsza formą zakupów. Jak w takim razie wybrać te najlepsze, jak znaleźć taką okazje która jest dla nas najkorzystniejsza? 
Otóż właśnie o tym chciałam wspomnieć w moim dzisiejszym wpisie. Pewnie jak większość z nas kobiet, matek w dobie promocji i wszystkich organizowanych wyprzedaży daje się ponieść wodzy fantazji pamiętając o wszystkich członkach rodziny tak aby nikt nie został bez prezentu w ten wyjątkowy dzień. Jednak mimo wszystko to zawsze cena odgrywa najważniejszą rolę która skłania nas do zakupu, bądź rezygnacji z niego.
Z racji mojej internetowej działalności często przeglądam artykuły związane z branżą dziecięcą, dlatego chciałam się jak zawsze podzielić z wami czymś co zauważyłam idąc zakupowym śladem.
Mianowicie odkryłam grupę gdzie odbywa się licytacja zabawek - było to dla mnie zupełnie coś nowego, a zarazem wyjątkowego. Pewnie zapytacie dlaczego? Dlatego że tam w odróżnieniu od tradycyjnych sklepów cenę mogłam ustalić sama! Obserwując ceny zakończonych licytacji dopiero teraz zdałam sobie sprawę że to możliwe, siedząc wygodnie w domu zrobić zakupy a w dodatku przeznaczyć na nie tyle ile się che.
Myślę że taka forma zakupów dla nas jako matek jest czymś innowacyjnym i naprawdę wygodnym sposobem na oszczędność czasu i pieniędzy idąca w parze z świetną jakością!
Dla wszystkich którzy już spakowali swoje prezenty w oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę powiem że nic straconego, grupa się rozwija a zakupy w takich cenach nie muszą się wiązać z specjalną okazją żeby zafundować uśmiech swojemu maluszkowi.
Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/2191360791102569/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz