środa

Caprima produkty dla najmłodszych


Dużym plusem jest fakt zawiera ona tylko naturalne cukry występujące w mleku bez dodatku jakikolwiek substancji słodzących. Drugim atutem tego produkty jest, że nie zawiera ona olei palmowych i maltodekstryny, które sprzyjają otyłości naszej pociechy. Dzięki zastosowaniu mleka koziego, kaszka ta może być stosowana również u dzieci z tendencjami alergicznymi, ponieważ zawiera ona mniej α s1 kazeiny (czyli białka alergennego) w porównaniu do mleka krowiego. Mleko krowie jest bardziej zbliżone do mleka matki niż mleko krowie.Kaszki te zawierają witaminy i minerały takie jak kwas foliowy, potas, magnez, cynk, miedź, mangan, chlorek i fosfor są pochodzenia naturalnego. Dzięki formule mleka koziego kaszki Caprima są łatwo przyswajalne i trawione przez dzieciJak widzimy miałam do dyspozycji trzy herbatki, które są dopasowane to poszczególnego wieku dziecka. Pierwsze dwie herbatki są od 4 miesiąca dzięki czemu mogłam podawać mojemu maluchowi. Gdy moja pociecha mogła mówić z pewnością by się wypowiedziała na temat pysznych napoi. Gdy tylko skończył się napój w butelce dziecko zaczęło szukać drugiej porcji .
Herbatki zarówno moją różne smaki jak i również różne właściwości. 

Pierwsza herbatka ma smak owocowy i jest na spokojny dzień.


Miąższ jabłkowy jest naturalnym źródłem błonnika. Ekstakty z liści malin i truskawek dodają świeżości i smaku.


Składniki: cukier mleczny (laktoza), dekstroza, miazga jabłkowa w proszku (2,5%), regulator kwasowości: kwas jabłkowy; ekstrakt z liści maliny, ekstrakt
z czarnej marchwi, ekstrakt z kwiatu hibiskusa (0,4%), ekstrakt z liści truskawki, witamina C.


Druga herbatka jest napojem orzeźwiającym o smaku bananowo - jabłkowym


Orzeźwiający napój z owocami dla dzieci. Jabłka i banany są pierwszymi owocami wprowadzanymi w diecie dzieci. Miąższ jabłkowy jest naturalnym źródłem błonnika.


Składniki: cukier mleczny (laktoza), dekstroza, banan w proszku (1,2%), miazga jabłkowa w proszku (1%), ekstrakt z melisy (0,5%), regulator kwasowości: kwas jabłkowy.

Ostatnią herbatką jest napój wzmacniający o smaku czarnego bzu i hibiskusa. Jest przeznaczona o 6 miesiąca.
Pyszny napój z naturalnymi ekstraktami i błonnikiem zapewnia skuteczne orzeźwienie.

 
Składniki: Cukier mleczny (laktoza), dekstroza, inulina (1,5%) (błonnik pokarmowy), ekstakt z kwiatu hibiskusa (0,8%), ekstakt z żurawiny (0,5%), ekstakt z czarnego bzu (0,5%), ekstrakt liści truskawki, witamina C.Zapraszam również na facebook Caprima

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz