piątek

Produkty 4 GSM

Dziś mam okazję zaprezentować wam produkty jakie dostałam od 4GSM  Jak sama nazwa wskazuje są to rzeczy przeznaczone do telefonów. Pierwszym produktem, a zarazem najciekawszym i najbardziej przydatnym jest power bank.

Komu się nie zdarzyło, że w trakcie podróży siadła bateria? Z pewnością nie jednej osobie i zawsze był ten sam problem jak doładować telefon, ale dzięki temu urządzeniu problemu znika;) Power bank wcześniej ładujemy w domu, o pełnym naładowaniu sygnalizują nam lampki.
I już mamy gotowy do użytku . Dużym plusem jest fakt, że jest on dużej pojemności (11200mAh) oraz można ładować dwa smartphone naraz . Przeznaczony jest on od wszelkich urządzeń ładowanych poprzez wejście USB. 
Nawiązując do podróży na pewno jest osoba, która miała małą pojemność karty i za wiele piosenek czy też audiobooków się nie zmieściło, ale dzięki karcie 32 gb zmieścimy o wiele więcej .
W zestawie wraz z kartą micro Sd znajdziemy adapter tzw. potocznie matką. Dzięki czemu możemy podłączyć kartę bez żadnych problemów do naszego komputera . 
Jakby wyglądała nasza podróż nie posiadając dobrych słuchawek. Dzięki nim nie musimy patrzeć się na reakcję ludzi słuchając muzyki na głos.
Słuchawki te przeznaczone są do każdego telefonu, który posiada wejście Jack. I tak przygotowani możemy umilić sobie naszą podróż. 


Wszystkie te produkty oraz wiele innych możemy znaleźć na stronie sklepu klikając na poniższe logo. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz