poniedziałek

Canpol babies
Dziś mam okazję zaprezentować wam co dostałam od Canpol Baby dzięki uczestnictwie w klubie. Pierwszym produktem jest śliniaczek.


Śliniaczek posiada kieszonkę, która zatrzymuje resztki  jedzenia dzięki czemu nie mamy ubrudzone ubranko bądź podłogę . Dużym plusem jest fakt, że śliniak jest dość duży chroniąc całe ubranko naszej pociechy.


Jak widzimy na zdjęciu powyższym posiada ciekawą szatę graficzną dzięki czemu dziecko będzie interesowało nim, a nie się jego bało.  Drugim produktem z tej samej serii jest miseczka . 


Jak zauważyliście miseczka fajnie się komponuje ze śliniakiem, ponieważ posiada ten sam wzór. Dzięki takim, produktem nasz niejadek zacznie normalnie jadać każdy posiłek.Miseczka jest antypoślizgowa, co zapewni na komfort karmienia nie bojąc się,że dziecko nam popchnie jedzenie i będziemy musieli sprzątać. Kolejnymi produktami , a zarazem ostatnimi są butelki ze słomką .

Pierwsza butelka widoczna na zdjęciu jest przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia natomiast druga od 9. Dzieci z chęcią piją z takich butelekJak widzimy wszystkie produkty posiadam z jednej kolekcji hello littly.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz