czwartek

Emilka i gwiazda z niebia


Książka "Emilka gwiazda z nieba" jest typowo odkrywczą powieścią. Co mam na myśli? Mianowicie wraz z główną bohaterką zapoznajemy się z tajemnicami nocy. Czyli czym są migoczące punkciki, jakie planety krążą wokół słońca itd. 


Wszystko co odkryjemy wraz z bohaterką przyda się nam nie tylko w szkole, ale i w życiu codziennym. Sama wiedza na temat kosmosu jest bardzo cenna na całym świecie. Nie jeden nauczyciel może opierać się o tą książkę wśród swoich uczniów wzbudzi jeszcze większą ciekawość.


Powieść ta zawiera wiele informacji jak i również sporo ciekawych ilustracji.Książka ta zawiera zadania dla naszych pociech dzięki, czemu rozwijają się poprzez zabawę. Dzięki takim książką możemy spędzić wspaniałe chwile wspólnie z dziećmi, poprzez naukę w formie zabawy. Taka książka powinna mieć miejsce w każdej biblioteczce naszych latorośli. 


 Zamiast kolejnych gier na konsole kupmy dzieciom książki edukacyjne dzięki rozwijają wyobraźnię, uczą się i poznają wiele ciekawych tematów, które z pewnością przydadzą im się później.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz